?

Log in

No account? Create an account

Міграційні новини України

Previous Entry Share Next Entry
Анонсовано безвізову угоду з Коста-Рикою
def
beresin wrote in ua_antivisa


Вперше в історії двосторонніх відносин відбулися консульські консультації між Україною та Коста-Рикою
Дві дружні країни вперше в історії двосторонніх відносин провели змістовні переговори з консульської проблематики.

Делегації проаналізували стан та перспективи співпраці у візово-міграційній сфері, розглянули питання захисту прав та інтересів громадян та юридичних осіб обох держав, обмінялися основними досягненнями консульських служб та обговорили перспективи розширення взаємної консульської присутності.

З метою інституалізації рішення коста-риканської сторони стосовно запровадження безвізового режиму для в'їзду на її територію для громадян України досягнута домовленість щодо укладення відповідної двосторонньої угоди про безвіз.

У рамках візиту С.Погорельцев у супроводі Посла України в Коста-Риці Р.Спіріна провів окремі зустрічі з Головою Адміністрації Президента Р.Е. Піза Рокафорд, Головою Законодавчої Асамблеї К.Р. Бенавідес Хіменес та головами парламентських фракцій, Заступником Міністра закордонних справ і культу Л. Агілар Ревело, під час яких була висловлена вдячність за послідовну підтримку суверенітету, територіальної цілісності та ініціатив України в ООН, а також обговорені шляхи подальшого двостороннього співробітництва, зокрема у торговельно-економічній, міграційній та гуманітарній сферах.

Джерело: Департамент консульської служби МЗС України


  • 1
Може про щось конкретне з Колумбією домовляться під час цієї робочої поїздки?! А відомо які країни має відвідати українська сторона?

Edited at 2019-05-31 09:31 am (UTC)

Едва ли это где-то сообщалось. Догадываюсь, что Колумбия в списке, просто потому, что по закону МИД должен с ней договариваться о безвизе.

В Коста-Рику украинцы могут ездить без виз уже относительно давно.

Поэтому и написано об "институализации" этого безвиза. Что правильно, т.к. безвиз без договора - сегодня есть, завтра нет.

Отменить безвизовый режим можно и при наличии договора (в них обычно присутствует подобное положение), просто процедура займёт больше времени.

Edited at 2019-06-01 11:57 pm (UTC)

Спору нет, но дело это гораздо более редкое. Вон, с Монголией еще советское соглашение о поездках действует.

А кто-нибудь знает, что с Намибией? Я где мельком прочитал, не помню где, что теперь в Намибию для Украины, Беларуси и ряда других государств будет visa on arrival. Сейчас вроде безвиз, просто бесплатный штамп идёт. А вскоре должны ввести эти визы за деньги да и то вроде только в аэропорту. Может кто в курсе когда это заработает и будет ли возможность попасть без посольской визы по земле из ЮАР и Замбии?
Так что направление Южная Африка в визовом плане только ужесточается

  • 1