?

Log in

No account? Create an account

Міграційні новини України

Previous Entry Share Next Entry
МЗС України анонсує безвізову угоду з Мексикою
def
beresin wrote in ua_antivisa


Україна і Мексика на шляху до безвізу - С.Погорельцев.

27 травня відбулися українсько-мексиканські консультації у консульській сфері. Українську делегацію очолив Директор Департаменту консульської служби МЗС України Сергій Погорельцев. Мексиканську делегацію очолила Ольга Беатріс Гарсія Гійен, Генеральний директор Департаменту консульської служби МЗС Мексики, яку ближчим часом має бути призначено Послом Мексики в Україні.

Вперше в історії проведено повномасштабні переговори між Україною та Мексиканськими Сполученими Штатами стосовно ключових питань порядку денного двосторонніх відносин у консульській сфері. Сторони проаналізували стан та перспективи співпраці у візово-міграційній галузі, обговорили питання захисту прав та інтересів громадян та юридичних осіб України на території Мексиканських Сполучених Штатів, обмінялися позитивним досвідом та основними досягненнями консульських служб України та Мексики.

Особливу увагу українська та мексиканська делегації приділили темі взаємного скасування візових вимог для громадян України та Мексики. Враховуючи тенденції до щорічного зростання числа громадян України та Мексики, які подорожують до іншої з держав, встановлення безвізового режиму поїздок надасть суттєвого імпульсу розвиткові багатовекторного двостороннього співробітництва, передусім у туристичній, торговельно-економічній, інвестиційній, науково-культурній та інших сферах.

Сторонами опрацьовано алгоритм дій, необхідних для укладення спеціального правового інструменту – двосторонньої угоди про спрощення та скасування візових вимог для всіх громадян України та Мексики.

https://www.facebook.com/%D0%94%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82-%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%81%D1%83%D0%BB%D1%8C%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D1%97-%D1%81%D0%BB%D1%83%D0%B6%D0%B1%D0%B8-%D0%9C%D0%97%D0%A1-%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8-833291756779168/


  • 1
Цікаво що мається на увазі під алгоритмом?! Тобто я так розумію, що застарежень та протеріч між стронами немає? Попередні домовленності є?

Чесно кажучи, не думаю, що ця угода буде незабаром. Росії мексиканці обіцяли аналогічну угоду ще минулого року, але чомусь ії досі немає. Взагалі, досвід латиноамериканських країн показує, що навіть після підписання угоди ії втілення у життя може зайняти роки.

  • 1