Yamak M.D. (beresin) wrote in ua_antivisa,
Yamak M.D.
beresin
ua_antivisa

Україна запроваджує дзеркальну практику з відмовами у в'їзді громадянам Ізраїлю

Україна продовжить відмовляти у в'їзді громадянам Ізраїлю, якщо Тель-Авів буде продовжувати такі ж дії в аеропорту імені Бен-Гуріона. [від себе додам, що в Увді ситуація не набагато краще, - beresin]

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив народний депутат Георгій Логвинський.

За його словами, сьогодні в аеропорту "Бориспіль" 35 громадянам Ізраїлю було відмовлено у в'їзді на територію України. Причини відмови законні - немає достатніх коштів, не підтверджена мета візиту.

Він також повідомив, що керівники МВС Ізраїлю повідомили йому, що у відповідь вони затримали цілий літак з України зі 140 українськими громадянами на знак протесту.

"Зараз під мої гарантії 35 ізраїльтян пропущені і все 140 українців в'їхали на святу землю. Завдяки втручанню в двох країнах всі на свободі. Однак друзі, хочу повідомити, що якщо найближчим часом аеропорт Бен Гуріон не замінить своє ставлення до українців, ми і далі будемо діяти за принципом взаємності", - написав Логвинський.

Відзначимо, що в четвер у "Борисполі" відмовили у в'їзді 14 ізраїльтянам, Ізраїль в свою чергу повернув 54 людини.

В ДПСУ вчора відзначили, що всі ізраїльтяни, яким було відмовлено у в'їзді, не змогли належним чином підтвердити мету візиту.

https://www.eurointegration.com.ua/news/2019/02/15/7092897/


Між Україною та Ізраїлем наростає гучний дипломатичний скандал. В ізраїльському аеропорту імені Бен-Гуріона вже кілька років поспіль нерідко "розвертають" українських громадян, інших тримають на кордоні годинами. МВС Ізраїлю каже, що така практика пояснюється збільшенням кількості нелегальних мігрантів з України.

Та останнім часом ця проблема набула неприпустимого масштабу. Кількість українців, яким відмовляють у в'їзді, часом перевищує півсотні на одному рейсі.

У відповідь Україна зважилася на дзеркальні дії. 15 лютого в аеропорту "Бориспіль" 35 громадянам Ізраїлю відмовили у в'їзді на територію України через відсутність достатніх коштів або непідтверджену мету візиту. Своєю чергою Ізраїль на знак протесту затримав цілий літак з України зі 140 українськими громадянами.

І хоча пізніше цей конфлікт було врегульовано, проблема, що склалася, вимагає втручання на урядовому рівні.

<...>

Неприпустимо, щоб тривала практика, коли через неготовність, небажання, вибірковий характер дій іноземних урядів, в результаті яких має місце масштабне нелегальне працевлаштування, у кожному українському туристі на кордоні бачили порушника імміграційних правил.

В разі, якщо іноземні уряди не будуть належним чином ставитися до боротьби з нелегальним наймом працедавцями на роботу українських громадян, якщо права українських туристів і подорожуючих будуть систематично порушуватися, зокрема на кордоні, слід переглянути умови поїздок громадян і в тому числі доцільність збереження безвізового режиму для громадян тих країн, де права наших співвітчизників порушують.

Право безвізово подорожувати в Україну має бути не лише визнанням того, що країна громадянства гостя досягла високих стандартів життя і прав людини для своїх. Право безвізово подорожувати в Україну має надаватися громадянам тих країн, де поважають громадян України, їхні права і гідність.

СЕРГІЙ КИСЛИЦЯ
заступник міністра закордонних справ


https://www.eurointegration.com.ua/experts/2019/02/17/7092917/
Tags: відмова у в'їзді/депортація, перепост, прикордонний режим, україна, ізраїль
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments