?

Log in

No account? Create an account

Міграційні новини України

Previous Entry Share Next Entry
Схоже, чергове свавілля з відмовою у в'їзді в Україну громадянинові України
def
beresin wrote in ua_antivisa
Як відомо, відповідно до закону про громадянство України, навіть у разі запуску процедури втрати громадянства, особа має всі права громадянина поки не вийде Указ Президента України про втрату громадянства. Отже, через сам факт подвійного громадянства, паспорт не може бути вилучено. Крім того, є конституційна норма про те що, громадянинові України за жодних обставин не може бути відмовлено у в'їзді в Україну. Чергова прикра ілюстрація того, що до правової держави Україні, на жаль, як до місяця...

Сьогодні близько 18.00, в аеропорту Бориспіль, під час оформлення пасажирів рейсу, що прибув із Франкфурта, виявлено громадянина України Харон Юрія. Відносно даного громадянина прикордонники виконали доручення одного із правоохоронних органів та вилучила його український закордонний паспорт, оскільки у даної особи є громадянство кількох країн. Крім цього, в ході подальшої співбесіди виявилося, що данний громадянин займається Антиукраїнською пропогандою та є активним адептом «РУСКОГО МИРА». Наразі з даним громадянином працюють правоохоронні органи. За результатами роботи буде прийнято рішення щодо подальших правових дій.

Речник Держприкордонслужби України Олег Слободян

https://www.facebook.com/oleh.slobodyan/posts/2221000111277109

"Я перебуваю в аеропорті "Бориспіль" на паспортному контролі, де мене не впустили, мотивуючи тим, що громадянство скасовано, недійсне, хоча 15 днів назад я вилітав і ніяких проблем не було, ніяких рішень судів не було, ні рішення президента не було, просто мотивуючи, тим, що мій паспорт нібито був загублений, але заяв я не давав. Релігійний політичний тиск і свавілля, яке сьогодні відбувається в Україні", - стверджує Юрій Харон.

https://www.pravda.com.ua/news/2019/02/13/7206599/
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=175162676789730&id=100028879951467


  • 1

Во многих западных государствах уже тоже лишают гражданства, если "виявилося, що данний громадянин займається Ваххабитською пропогандою та є активним адептом «Исламского Государства»" и у него при этом есть в наличии другое гражданство. Так что идея в принципе правильная, только у нас в отличии тех стран пока не было соответствующих поправок в законодательство, ну то есть как обычно, воз едет впереди лошади)


Часто это касается натурализованных граждан, а не natural-born. Тут же сабж именно что уроженец Украины. Классический пример: жена сирийского президента, гражданство СК у которой никто не забрал и запрет на въезд в ЕС против которой не действует в СК.

Edited at 2019-02-14 09:27 am (UTC)

Та нє. В Німеччині депортовували тих, в кого громадянства нема, а всіх інших просто саджали в тюрму за членство у терористичній організації.

Ну і це ціла процедура з правом апеляції, а не так шо головний мусор на кордоні шось собі придумав, і це тепер замість закону.

За все страны не говорю, но то что в некоторых  такое есть это факт. Вот парочка примеров:


https://minister.homeaffairs.gov.au/peterdutton/Pages/Neil-Prakash-stripped-of-Australian-citizenshp.aspx


https://www.thetimes.co.uk/article/two-isis-beatles-are-stripped-of-british-citizenship-7q8f633ks


Членство у терористичній організації і пропаганда чого завгодно — м'яко кажучи, трохи різні речі?

Я можу бути анархістом і в принципі заперечувати існування держави, але поки я не роблю якихось конкретних дій із знищення держави тут і зараз (напад на держустанови там), мені не можна нічого пришити.

Я не знаю что конкретно у СБУ на него есть, но фраза "є активним адептом «РУСКОГО МИРА»" вполне может подразумевать террористическую деятельность, нам же неизвестно в чём конкретно его "активность" проявлялась.


правда. в Австралії є дуже енергійний дядько з прізвищемо Даттон - він забрав громадянство у одного бойовика, який був народжений в Австралії, але оскільки його батько був фіджійцем - вони на абум подумали шо і громадянство має бути. Фіджі впиралося та говорило, шо громадянства немає, але всім пофіг (тим більше той хлопець добренько сидить в Туреччині).

але всеодно тут є відповідний закон і питання кілька тижнів було на перших шпальтах. Те, шо зробили в Борисполі - дічь та нігілізм

Считаю, что лишать гражданства не правильно. Даже самого плохого негодяя должны судить на родине, но гражданства лишать... Как-то не понятно, причем тут это?

Что касаемо этого случая, написал ниже.

Достеменно відомо чи цього попа позбавляли громадянства?!

Ні, але офіційний представник ДПСУ стверджує, що поп - громадянин України. Крім того, у разі втрати, як показує приклад Саакашвілі, прикордонники вручають громадянинові відповідні документи - тут же про це не йдеться.

Когда появилась эта новость, хотел её запилить сюда, но под другим предлогом: Видели какой интересный штамп стоит на документе, выданном ему?
Edited at 2019-02-16 08:07 am (UTC)

  • 1