?

Log in

No account? Create an account

Міграційні новини України

Previous Entry Share Next Entry
Безвіз з ОАЕ запрацював
Vitalii Symon wrote in ua_antivisa
Сьогодні в полудень прилетів в Дубай рейсом з Пхукету. На паспортному контролі дав свій український небіометричний паспорт, в якому не було вільного місця для штампів.

Прикордонник трохи посварив за такий стан паспорту та рекомендував отримати новий, мну відповів шо в Україні зараз довгі черги за паспортами, яле я постараюсь.


Іронічно місце для штампа знайшлося на сторінці з ізраїльськими штампами, але це нікого особливо не хвилювало

UPD: Цікаво шо вікі (тіматік ще не перевірив, та він мабуть і не оновлений) каже шо безвіз тільки для біометрики, так шо виходить прикордонник зовсім все провтикав. Хоча для Еміратів це не новина


  • 1
ага, скроллив ленту, сам хотел задать вам вопрос про израильские штампы, но не доходя до окошка ввода комментария, увидел ответ)

Може це наші чиновники перебділи і пускають таки і без біометрики?

Текст Меморандума о безвизе с ОАЭ до сих пор не опубликован, но официально украинской стороной заявлялось именно о биопаспортах: https://www.kmu.gov.ua/ua/npas/pro-zatverdzhennya-memorandumu-pro-vzayemorozuminnya-mizh-kabinetom-ministriv-ukrayini-ta-uryadom-obyednanih-arabskih-emirativ-pro-vzayemne-skasuvannya-vizovih-vimog

тіматік оновили. Там теж тільки біометричні

А мені не написали :(

ВСе в МИДе говорили именно о биометрике (об этом даже в поясняющем документе к постановлению об утверждении меморандума идет), видимо завтыкали на контроле.

Насчет штампов Израиля: ОАЭ пофиг на них, никаких препятствий они не создаю для путешествующих. А вот Сирия, Ливия, Сомали, Судан, Ирак, Иран - не пустят. Если штамп в паспорте или штампы других стран указывают на факт посещения Израиля - иранцы пустят через то ли полгода, то ли через год с момента последнего посещения. А если чистый паспорт - никто ни о чем не узнает.

Ізраїльських штампів вже немає. Вони ставляться на міграційну картку, яка дає право звільнення від податку ПДВ у готелях та при оренді авта — дуже зручно порівняно з Європою, де повернення ПДВ — це бюрократичний гемор, а більшість бізнесів навіть не знають, як це робиться (якщо це не туристичне місто).

Утім, я теж в'їжджав у ОАЕ тоді, коли ізраїльські штампи були, теж без проблем.

noddeat (скриньку ЖЖ видалено, чомусь з Dreamwidth акаунтом постити не виходить)

одразу впізнав за стилем

  • 1